Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Licens til et e-læringsmiljø for uddannelse og videreuddannelse af den flamske trænerskole (VTS), herunder mulighed for at oprette lejere for partnere inden for VTS-samarbejdsrammen

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
11. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
2026-SPKAD-01
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE100, Belgium
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

3. juli 2026

Frist for spørgsmål

4. august 2026

Frist for tilbud

11. august 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
3 måneder
Lokation
BE100
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Deze opdracht heeft als voorwerp het ter beschikking stellen, via een licentie- of SaaS-model (Software As A Service), alsook het uitbouwen, implementeren, configureren, onderhouden en ondersteunen van een e-learningplatform voor Sport Vlaanderen in het algemeen en de Afdeling Sportkaderopleiding in het bijzonder. Het e-learningplatform dient een geïntegreerde en beveiligde digitale leeromgeving te vormen voor het beheren, aanbieden en opvolgen van opleidingsinhoud en leertrajecten, met inbegri

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

8 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
B 2026SPKAD01 E-learningplatform (1).docxDOC
B 2026SPKAD01 E-learningplatform (1).docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 1_Werking VTS en VOTAS.docxDOC
Bijlage 1_Werking VTS en VOTAS.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 2_RFI_LMS_Volledig in te vullen.xlsxXLS
Bijlage 2_RFI_LMS_Volledig in te vullen.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 3_Huisstijlgids Sport Vlaanderen.pdfPDF
Bijlage 3_Huisstijlgids Sport Vlaanderen.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 4_SLA Template.xlsxXLS
Bijlage 4_SLA Template.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ESPD_request_NL.pdfPDF
espd-request-bcdbb4f7-78a2-49e5-9f3c-2ffb925f...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
UEA ESPD_request_nl.pdfPDF
UEA ESPD_request_nl.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline