Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

UDVIKLING AF SMÅ RETENTIONSMULIGHEDER - KONSTRUKTION AF RETENTIONSMAGASINER I KOCMYRZÓW-LUBORZYCA KOMMUNE

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
23. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Byggeri
Reference
2026/BZP 00323152/01
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Małopolskie, Polen
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

3. juli 2026

Frist for spørgsmål

16. juli 2026

Frist for tilbud

23. juli 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Małopolskie
Type
Byggeri
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€12,641,706
Gns. Tilbud
0.1
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
86%
133,693 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

ROZWÓJ FORM MAŁEJ RETENCJI - BUDOWA ZBIORNIKÓW RETENCYJNYCH W GMINIE KOCMYRZÓW - LUBORZYCA

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

25 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Notice PDFPDF
08ded8fd-c3da-424d-2028-230001c4dba3.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Dojazdów_B. Drogowa_przedmiar.pdfPDF
Dojazdów_B. Drogowa_przedmiar.pdf -- 355.9 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
IHP_DOJAZDαW_PRD.pdfPDF
IHP_DOJAZDαW_PRD.pdf -- 229.9 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
IHP_KARNIαW_PRD.pdfPDF
IHP_KARNIαW_PRD.pdf -- 227.2 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Karniów_B. Drogowa_przedmiar.pdfPDF
Karniów_B. Drogowa_przedmiar.pdf -- 329.9 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Koncepcja dróg.pdfPDF
Koncepcja dróg.pdf -- 177.2 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
PFU Dojazdów.pdfPDF
PFU Dojazdów.pdf -- 1.1 MB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
PFU Karniów.pdfPDF
PFU Karniów.pdf -- 904.0 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZA¥.1 DOJADαW_RZUT.pdfPDF
ZA¥.1 DOJADαW_RZUT.pdf -- 222.7 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZA¥.1 KARNIαW_RZUT.pdfPDF
ZA¥.1 KARNIαW_RZUT.pdf -- 219.0 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZA¥.2 DOJAZDαW_PRZEKRαJ.pdfPDF
ZA¥.2 DOJAZDαW_PRZEKRαJ.pdf -- 88.3 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZA¥.2 KARNIαW_PRZEKRαJ.pdfPDF
ZA¥.2 KARNIαW_PRZEKRαJ.pdf -- 99.2 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Ogłoszenie o zamówieniu, opublikowane 03.07.2026 r..pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu, opublikowane 03.07.2...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Specyfikacja Warunków Zamówienia ZP.271.10.2026 (tzw. SWZ).BES.pdfPDF
Specyfikacja Warunków Zamówienia ZP.271.10.20...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zał. 10- ID oraz link do postępowania.docxDOC
zał. 10- ID oraz link do postępowania.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zał. 2 - formularz oferty.docDOC
zał. 2 - formularz oferty.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zał. 3 A- ośw. o braku podstaw do wyk. (podm udost zasoby).docDOC
zał. 3 A- ośw. o braku podstaw do wyk. (podm ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zał. 3 - ośw. o braku podstaw do wykluczenia.docDOC
zał. 3 - ośw. o braku podstaw do wykluczenia....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zał. 4 A- ośw. dot. warunków udziału (podm udost zasoby).docDOC
zał. 4 A- ośw. dot. warunków udziału (podm ud...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zał. 4 - ośw. dot. warunków udziału.docDOC
zał. 4 - ośw. dot. warunków udziału.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zał. 5 - ośw wyk o braku przyn. do tej samej grupy kap.docDOC
zał. 5 - ośw wyk o braku przyn. do tej samej ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zał. 6 - wykaz robót bud..docDOC
zał. 6 - wykaz robót bud..doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zał. 7 - wykaz osób.docDOC
zał. 7 - wykaz osób.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zał. 8 - projektowane postanowienia umowy.pdfPDF
zał. 8 - projektowane postanowienia umowy.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zał. 9- ośw. dot zatrudnienia na umowe o pracę.docDOC
zał. 9- ośw. dot zatrudnienia na umowe o prac...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline