Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Arbejdskontrakt Cigogne +5200 Opførelse af en udvidelse af "les Philous" vuggestue til yderligere 26 sengepladser og opførelse af en landskabsplejet parkeringsplads med 26 pladser

Åben
Frist
9 dage tilbage
11. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
20260428_extension_crèche
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE353, Belgium
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

15. juli 2026

Frist for spørgsmål

4. september 2026

Frist for tilbud

11. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
12 måneder
Lokation
BE353
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Construction d'une extension de la crèche « Les Philous » pour une occupation supplémentaire de 26 lits (2x sections de 13 enfants) + Construction d'un parking paysager de 26 emplacements

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

51 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
20260428_PCAN.pdfPDF
20260428_PCAN.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
231110-RS-2454-PSS.pdfPDF
231110-RS-2454-PSS.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-1-COMPRESSED.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-1-COMPRESSED-v2.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-1.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-2.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-3.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-4-calepinage sol.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-4.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-5-DETAIL 1-.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-5-DETAIL 2.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-5-DETAIL 3.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-5-DETAIL 4.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-240702-EXE -A0-5-Parking paysager-.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-ADJ-24070...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-DBA-CSC ARCHI-LOT1-260527.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-DBA-CSC A...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-DBA-CSC ARCHI-LOT2-251030.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-DBA-CSC A...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-DBA-CSC ARCHI-LOT3-251030.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-DBA-CSC A...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-DBA-CSC ARCHI-LOT4-241112.pdfPDF
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-DBA-CSC A...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR DETAILLE-LOT1-251121.xlsxXLS
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR DETAI...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR DETAILLE-LOT2-241112.xlsxXLS
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR DETAI...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR DETAILLE-LOT3-241112.xlsxXLS
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR DETAI...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR DETAILLE-LOT4-241112.xlsxXLS
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR DETAI...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR RECAP-LOT1-251121.xlsxXLS
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR RECAP...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR RECAP-LOT2-241112.xlsxXLS
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR RECAP...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR RECAP-LOT3-241112.xlsxXLS
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR RECAP...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR RECAP-LOT4-241112.xlsxXLS
23565-CPAS-EXT CRECHE-PHILIPPEVILLE-MTR RECAP...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
23565-CRECHE-PHILIPPEVILLE-PANNEAU DE CHANTIER.xlsxXLS
23565-CRECHE-PHILIPPEVILLE-PANNEAU DE CHANTIE...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Déclaration sur l'honneur DNSH.docxDOC
Déclaration sur l'honneur DNSH.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Détail A.pdfPDF
Détail A.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Détail B.pdfPDF
Détail B.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Détail C.pdfPDF
Détail C.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Détail D.pdfPDF
Détail D.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
formulaire PEB créche.pdfPDF
formulaire PEB créche.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 - ADJ - CV00 - IndA.pdfPDF
P23-0552 - ADJ - CV00 - IndA.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 - ADJ - CV01 - IndA.pdfPDF
P23-0552 - ADJ - CV01 - IndA.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 - ADJ - CV02 - IndA.pdfPDF
P23-0552 - ADJ - CV02 - IndA.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 - ADJ - EL00a - IndA.pdfPDF
P23-0552 - ADJ - EL00a - IndA.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 - ADJ - EL00b - IndA.pdfPDF
P23-0552 - ADJ - EL00b - IndA.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 - ADJ - EL01 - IndA.pdfPDF
P23-0552 - ADJ - EL01 - IndA.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 - ADJ - EL02 - IndA.pdfPDF
P23-0552 - ADJ - EL02 - IndA.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 - ADJ - SA00 - IndA.pdfPDF
P23-0552 - ADJ - SA00 - IndA.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 - ADJ - SA01 - IndA.pdfPDF
P23-0552 - ADJ - SA01 - IndA.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 - ADJ - SA02 - IndA.pdfPDF
P23-0552 - ADJ - SA02 - IndA.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 EXE-METRE STAB-FONDA.1-INDA-26.06.2024.pdfPDF
P23-0552 EXE-METRE STAB-FONDA.1-INDA-26.06.20...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 EXE-METRE STAB-R+0.1-INDA-26.06.2024.pdfPDF
P23-0552 EXE-METRE STAB-R+0.1-INDA-26.06.2024...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 EXE-STAB-FONDA.1-INDA-26.06.2024.pdfPDF
P23-0552 EXE-STAB-FONDA.1-INDA-26.06.2024.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P23-0552 EXE-STAB-R+0.1-INDA-26.06.2024.pdfPDF
P23-0552 EXE-STAB-R+0.1-INDA-26.06.2024.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
PV01_projet_240621_231110-RS-2454.pdfPDF
PV01_projet_240621_231110-RS-2454.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
rapport ef.pdfPDF
rapport ef.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
rapport PEB détaillé-ok.pdfPDF
rapport PEB détaillé-ok.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline