Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Renovering af vejbelægning Lierneux – N822 - fra km 16,07 til 17,35

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
17. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
MI-O8.08.02-26-1112
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Belgium
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

22. juni 2026

Frist for spørgsmål

10. august 2026

Frist for tilbud

17. august 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
6 måneder
Lokation
Belgium
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Le présent marché est un marché de travaux. Ce marché porte sur le remplacement de revêtement hydrocarboné sur la N822 entre les BK 16,07 et 17,35. Les travaux s’effectuent sur le réseau IIIa. La liste des travaux ci-dessous n’est pas exhaustive, le détail des travaux est repris dans les clauses techniques et le métré récapitulatif annexés au présent cahier spécial des charges. Les travaux comportent principalement : • Fraisage de revêtement hydrocarboné, pose d’AC14base3-2 et de SMA14-2 • La po

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

11 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-1112 - 00 - Comment soumettre une offre ou demande de participation pour les ...PDF
26-1112 - 00 - Comment soumettre une offre ou...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-1112 - 01 - CSC signé.pdfPDF
26-1112 - 01 - CSC signé.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-1112 - 02 - Annexes techniques.zipZIP
26-1112 - 02 - Annexes techniques.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-1112 - 03 - Plan de sécurité.pdfPDF
26-1112 - 03 - Plan de sécurité.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-1112 - 04a - FTx - REVy.xlsxXLS
26-1112 - 04a - FTx - REVy.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-1112 - 04b - Récapitulatif des FT.xlsxXLS
26-1112 - 04b - Récapitulatif des FT.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-1112 - 05 - Formulaire d'offre.docxDOC
26-1112 - 05 - Formulaire d'offre.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-1112 - 06 - Métré.XLSXLS
26-1112 - 06 - Métré.XLS

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-1112 - 07 - Annexes au métré.pdfPDF
26-1112 - 07 - Annexes au métré.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-1112 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdfPDF
26-1112 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline