Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Udførelse af vej- og kloakarbejder som led i GIP-Luxemburgstraat-Noord-projektet i Gavere kommune.

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
25. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
Z-060-26-001
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE234, Belgium
Udgivet
25. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

13. august 2026

Frist for spørgsmål

18. august 2026

Frist for tilbud

25. august 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
6 måneder
Lokation
BE234
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

De onderhavige opdracht betreft het uitvoeren van wegenis- en rioleringswerken in het kader van het GIP-dossier Luxemburgstraat-Noord op het grondgebied van de gemeente Gavere en omvat in het bijzonder: • Opbraak van bestaande verharding inclusief fundering en bestaande riolering • Uitvoeren van droog grondverzet • Aanleg van gescheiden rioleringsstelsel: RWA riolering in beton en DWA riolering in gres. • Aanleg van gescheiden huisaansluitingen van de woningen en aansluiten kolken • Aanleg infil

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Z-060-26-001 bestek en bijlagen publicatie.zipZIP
Z-060-26-001 bestek en bijlagen publicatie.zi...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Z-060-26-001 - DEEL 7 - Bijlage 4 Omgevingsvergunning - 10.08.2026.pdfPDF
Z-060-26-001 - DEEL 7 - Bijlage 4 Omgevingsve...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Z-060-26-001 Erratum 2.docxDOC
Z-060-26-001 Erratum 2.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline