Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Przeprowadzenie diagnozy psychiatrycznej (bez farmakologii) dzieci przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu poznańskiego

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
29. januar 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Serviceydelser
Reference
2026/BZP 00052039/01
Værdi
zł120,000
Lokation
Wielkopolskie, Polen
Udgivet
26. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Frist for spørgsmål

22. januar 2026

Frist for tilbud

29. januar 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
zł120,000
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Wielkopolskie
Type
Serviceydelser
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€427,177
Gns. Tilbud
1.9
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
56%
4,229 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

Przeprowadzenie diagnozy psychiatrycznej (bez farmakologii) dzieci przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu poznańskiego

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

10 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

INFORMACJA O WYNIKACH POSTĘPOWANIA.pdfPDF
INFORMACJA O WYNIKACH POSTĘPOWANIA.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
SWZ diagnozy 20.01.2026.docxDOC
SWZ diagnozy 20.01.2026.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia - 20.01.2026.docxDOC
Zał. nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia -...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 2 do SWZ - formularz ofertowy - 20.01.2026.docxDOC
Zał. nr 2 do SWZ - formularz ofertowy - 20.01...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 3 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania 20.01.2026.d...DOC
Zał. nr 3 - Oświadczenie o niepodleganiu wykl...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 4 - Oświadczenie o podziale obowiązków 20.01.2026.docxDOC
Zał. nr 4 - Oświadczenie o podziale obowiązkó...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 5 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego 20.01.2026.docxDOC
Zał. nr 5 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego 2...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 6 - Wykaz osób 20.01.2026.docxDOC
Zał. nr 6 - Wykaz osób 20.01.2026.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 7 do SWZ - Projekt umowy 20.01.2026.docxDOC
Zał. nr 7 do SWZ - Projekt umowy 20.01.2026.d...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline