Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

TEN2600136 - cFT for ALDT for Byggearbejdsfaser (iv) til (v) for den foreslåede Fase 3 Ombygning af den tidligere Bank of Ireland Bygning, Cootehill, Co. Cavan for Cavan County Council

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
24. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
TEN2600136
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
IE041, Ireland
Udgivet
26. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

9. juli 2026

Frist for spørgsmål

17. juli 2026

Frist for tilbud

24. juli 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
18 måneder
Lokation
IE041
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

TEN2600136 - cFT for ALDT for Construction Works Stages (iv) to (v) for the proposed Phase 3 Redevelopment of the former Bank of Ireland Building, Cootehill, Co. Cavan for Cavan County Council. This is an EU Funded Programme, under PEACEPLUS. This is an Accelerated Procedure Tender.
EU-finansieret

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • EU funding compliance required

Dokumenter

2 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Contract Notice PDFPDF
8609822_contract_notice.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Tender Documents.zipZIP
Tender Documents.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline