Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" przy ul. Mickiewicza 16 w Kalwarii Zebrzydowskiej

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
8. juni 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Byggeri
Reference
2026/BZP 00254120/01
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Estonia, Polen
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Estonia
Type
Byggeri
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€12,641,706
Gns. Tilbud
0.1
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
86%
133,693 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

No description available.
Elektronisk Afsendelse

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

20 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Notice PDFPDF
08deb709-ca78-0429-5fad-9500012ba044.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026-05-14-PT-01-A-002.pdfPDF
2026-05-14-PT-01-A-002.pdf -- 278.0 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026-05-14-PT-01-A-003.pdfPDF
2026-05-14-PT-01-A-003.pdf -- 159.1 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026-05-14-PT-01-A-004.pdfPDF
2026-05-14-PT-01-A-004.pdf -- 119.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026-05-14-PT-01-A-005.pdfPDF
2026-05-14-PT-01-A-005.pdf -- 715.1 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026-05-14-PT-01-A-OPIS.pdfPDF
2026-05-14-PT-01-A-OPIS.pdf -- 652.8 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026-05-14-PT-01-A-Z-001.pdfPDF
2026-05-14-PT-01-A-Z-001.pdf -- 1.9 MB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zaê. nr 1 do SWZ formularz oferty.docDOC
zaê. nr 1 do SWZ formularz oferty.doc -- 93.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zaê. nr 2 do SWZ oÿwiadczenie wykonawcy.docxDOC
zaê. nr 2 do SWZ oÿwiadczenie wykonawcy.docx -- 48.4 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zaê. nr 3 do SWZ oÿwiadczenie podmiotu trzeciego.docxDOC
zaê. nr 3 do SWZ oÿwiadczenie podmiotu trzeci... -- 50.2 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zaê. nr 4 do SWZ oÿwiadczenie dot. wykonawców wspólnie.docxDOC
zaê. nr 4 do SWZ oÿwiadczenie dot. wykonawców... -- 50.7 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zaê. nr 5 do SWZ zobowiÑzanie podmiotu trzeciego.docxDOC
zaê. nr 5 do SWZ zobowiÑzanie podmiotu trzeci... -- 47.9 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zaê. nr 6 do SWZ PPU - REMONT ORLIKA W KALWARII.pdfPDF
zaê. nr 6 do SWZ PPU - REMONT ORLIKA W KALWAR... -- 467.9 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ogłoszenie o zamówieniu w BZP 21.05.2026.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu w BZP 21.05.2026.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
PRZEDMIAR ROBÓT.pdfPDF
PRZEDMIAR ROBÓT.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
STWIORB.pdfPDF
STWIORB.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
SWZ Modernizacja kompleksu MOJE BOISKO ORLIK 2012 KZ.pdfPDF
SWZ Modernizacja kompleksu MOJE BOISKO ORLIK ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08dec172-3f73-c04f-5fad-9500015...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08dec54b-8fad-b278-5fad-9500015...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08dec56a-2c48-c8ec-5fad-9500015...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline