Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Udskiftning af natriumlamper med energieffektive LED-lamper i Talsi kommunes offentlige belysningsinfrastruktur

Lukket
Frist
0 dage tilbage
31. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Leverancer
Reference
177746
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Latvia, Letland
Udgivet
20. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

20. august 2026

Frist for spørgsmål

24. august 2026

Frist for tilbud

31. august 2026

Åbning af udbud

31. august 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
OrdregiverindsigtPRO
🔒
Lås op for ordregiverindsigt
Se forbrugsmønstre, foretrukne procedurer og mere.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
6 måneder
Lokation
Latvia
Type
Leverancer
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€168,348
Gns. Tilbud
1.9
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
99%
4,060 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

Nātrija gaismekļu nomaiņa uz energoefektīviem LED gaismekļiem Talsu novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Specific performance conditions apply

Dokumenter

23 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Nolikums un tā pielikumi TNP 2026/31DOC
10.pielikums Apakšuzņēmēju un to apakšuzņēmēj... -- 14.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 6.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_6_1_20260820162012.pdf -- 108.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 6.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_6_2_20260820162013.pdf -- 108.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Paziņojums par grozījumiem 11.08.2026DOC
2.pielikums Tehniskā specifikācija un tehnisk... -- 34.1 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Paziņojums par grozījumiem 14.08.2026.DOC
2.pielikums Tehniskā specifikācija un tehnisk... -- 47.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
paziņojums par grozījumiem 20.08.2026.DOC
2.pielikums Tehniskā specifikācija un tehnisk... -- 40.4 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Komisijas atbildes 03.08.2026.DOC
2.pielikums - Tehniskā specifikācija un tehni... -- 33.7 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Paziņojums par grozījumiem 28.07.2026.DOC
3.pielikums - Tehniskā specifikācija un tehni... -- 34.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Paziņojums par Iepirkumu komisijas 03.08.2026. atbildes precizējumu_06.08.2026.DOC
Komisijas_03.08.2026_atbildes_precizējums_06.... -- 52.4 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Komisijas 03.08.2026.atbildes precizējumsDOC
Komisijas_03.08.2026_atbildes_precizējums.edo... -- 50.9 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Komisijas atbilde 28.07.2026.DOC
Komisijas_atbilde_28.07.2026..edoc.bin -- 47.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Komisijas atbildes 11.08.2026.DOC
Komisijas_atbildes_11.08.2026.edoc.bin -- 49.0 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Komisijas atbildes 14.08.2026.DOC
Komisijas_atbildes_14.08.2026.edoc.bin -- 63.8 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 1.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_1_1_20260717091754.pdf -- 108.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 1.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_1_2_20260717091755.pdf -- 108.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 2.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_2_1_20260728144951.pdf -- 108.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 2.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_2_2_20260728144951.pdf -- 108.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 3.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_3_1_20260806193438.pdf -- 108.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 3.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_3_2_20260806193438.pdf -- 108.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 4.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_4_1_20260811165738.pdf -- 108.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 4.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_4_2_20260811165738.pdf -- 108.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 1.daļas prasības, 5.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_5_1_20260814104338.pdf -- 108.5 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Iepirkuma priekšmeta 2.daļas prasības, 5.versijaPDF
177746_PD.ANY_1_5_2_20260814104339.pdf -- 108.6 KB

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline