Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Udlejning af en bærbar kunstskøjtebane med dimensioner på 20x40 m, inklusive teknisk infrastruktur og nivellering af jorden til isoverfladen.

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
12. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Leverancer
Reference
2026/BZP 00372688/01
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Podkarpackie, Polen
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

31. juli 2026

Frist for spørgsmål

5. august 2026

Frist for tilbud

12. august 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
6 måneder
Lokation
Podkarpackie
Type
Leverancer
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€742,456
Gns. Tilbud
0.7
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
88%
3,956 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

Wynajem sztucznego lodowiska przenośnego o wymiarach 20x40 m wraz z infrastrukturą techniczną i wypoziomowaniem terenu pod płytę lodowiska.

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

16 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Notice PDFPDF
08deeeee-5ddf-4f23-962b-1200015766f3.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Formularz cenowy pomocniczy - ZAŁĄCZNIK NR 2.docxDOC
Formularz cenowy pomocniczy - ZAŁĄCZNIK NR 2....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Unieważnienie postępowania.pdfPDF
Unieważnienie postępowania.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
wzór umowy.pdfPDF
wzór umowy.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik graficzny nr 1.pdfPDF
Załącznik graficzny nr 1.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik graficzny nr 2.pdfPDF
Załącznik graficzny nr 2.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZAŁĄCZNIK NR 10 - Oświadczenie wykonawcy w zakresie przynależności do tej samej ...DOC
ZAŁĄCZNIK NR 10 - Oświadczenie wykonawcy w za...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZAŁĄCZNIK NR 11 - oświadczenie o aktualności.docxDOC
ZAŁĄCZNIK NR 11 - oświadczenie o aktualności....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZAŁĄCZNIK NR 3 - oświadczenie wykonawcy z art. 125 Pzp.docxDOC
ZAŁĄCZNIK NR 3 - oświadczenie wykonawcy z art...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZAŁĄCZNIK NR 4 - oswiadczenia-podmiotu-udostepniajacego-zasoby-z-art-125-ust-5-P...DOC
ZAŁĄCZNIK NR 4 - oswiadczenia-podmiotu-udoste...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZAŁĄCZNIK NR 5 - oświadczenie wykonawców art 117 ust. 4.docxDOC
ZAŁĄCZNIK NR 5 - oświadczenie wykonawców art ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZAŁĄCZNIK NR 6 - wykaz dostaw.docxDOC
ZAŁĄCZNIK NR 6 - wykaz dostaw.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZAŁĄCZNIK NR 7 - wykaz narzędzi.docDOC
ZAŁĄCZNIK NR 7 - wykaz narzędzi.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ZAŁĄCZNIK NR 9 - zobowiązanie podmiotów do oddania zasobów.docxDOC
ZAŁĄCZNIK NR 9 - zobowiązanie podmiotów do od...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline