Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Levering af 100% vedvarende elektricitet og naturgas for årene 2028, 2029 og 2030

Åben
Frist
8 dage tilbage
9. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
CT26-209
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE32B, Belgium
Udgivet
25. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

7. august 2026

Frist for spørgsmål

2. september 2026

Frist for tilbud

9. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
1 måneder
Lokation
BE32B
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

L’objet du présent marché est la fourniture d’électricité 100% renouvelable et de gaz naturel pour les années 2028, 2029 et 2030. Ce marché est divisé en 2 lots : Lot 1 - Fourniture d’électricité 100% renouvelable : La fourniture de la puissance et de l’énergie électrique en haute tension, au point de prélèvement précisé dans le présent cahier des charges pour les années de 2028, 2029 et 2030. Lot 2 - Fourniture de gaz naturel : La livraison de gaz naturel en haute pression, au point de pr

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
CT26-209 - 20.0 - CSC Electricité et Gaz 2028-2030.pdfPDF
CT26-209 - 20.0 - CSC Electricité et Gaz 2028...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
CT26-209 - 20.1 - Annexes.zipZIP
CT26-209 - 20.1 - Annexes_V2.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-a30fcd74-3c2d-4ffa-b201-bd1b1599...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline