Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Levering af cateringydelser til børn og unge, der deltager i Targoszyns skole- og børnehavekompleks

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
15. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Serviceydelser
Reference
2026/BZP 00328056/01
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Dolnośląskie, Polen
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

7. juli 2026

Frist for spørgsmål

8. juli 2026

Frist for tilbud

15. juli 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Dolnośląskie
Type
Serviceydelser
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€779,692
Gns. Tilbud
0.3
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
83%
2,709 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

„Świadczenie usługi cateringowej dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Targoszynie”

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

13 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Notice PDFPDF
08dedc20-f3de-8ff0-2028-230001aefd37.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 1- Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.pdfPDF
Załącznik Nr 1- Szczegółowy Opis Przedmiotu Z...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 2-Formularz oferty.docxDOC
Załącznik Nr 2-Formularz oferty.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 3A- Oświadczenie na wezwanie o niepodleganiu wykluczeniu.docxDOC
Załącznik Nr 3A- Oświadczenie na wezwanie o n...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 3- Oświadczenie wstępne o niepodleganiu wykluczeniu — kopia.docxDOC
Załącznik Nr 3- Oświadczenie wstępne o niepod...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 4-Zobowiązanie do oddania zasobów.docxDOC
Załącznik Nr 4-Zobowiązanie do oddania zasobó...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 5-Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.do...DOC
Załącznik Nr 5-Oświadczenie Wykonawców wspóln...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 6- Oświadczenie o grupie kapitałowej.docxDOC
Załącznik Nr 6- Oświadczenie o grupie kapitał...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 7- wykaz usług.docDOC
Załącznik Nr 7- wykaz usług.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 8-Wykaz narzędzi.docxDOC
Załącznik Nr 8-Wykaz narzędzi.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Załącznik Nr 9-Projekt postanowień umowypp.pdfPDF
Załącznik Nr 9-Projekt postanowień umowypp.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline