Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Call for Tender for the provision of Hot Meals under the School Meals Scheme to Scoil Bhríde, Naas, Roll Number 20114D

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
31. oktober 2025
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
HM; 20114D; 0125
Værdi
€1,069,286
Lokation
IE062, Ireland
Udgivet
24. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

2. oktober 2025

Frist for spørgsmål

24. oktober 2025

Frist for tilbud

31. oktober 2025

Budget
€1,069,286
Varighed
36 måneder
Lokation
IE062
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

The Board of Management of Scoil Bhride Naas, Roll number 20114D is seeking proposals for the provision of Hot Meals under the School Meals Scheme through the Department of Social Protection (DSP) and is dependent on the the level of DSP funding approved for each academic year. The school intends to facilitate the availability of this service each day of the school year (612 students). The school calendar will be furnished to the Successful Tenderer at the start of each academic year.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

1 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Contract Notice PDFPDF
6671682_contract_notice.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline