Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Indsamling, transport og behandling af brugte madrasser fra IDELUX Environnement genbrugspladser

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
27. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
MP032616
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE345, Belgium
Udgivet
24. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

21. juli 2026

Frist for spørgsmål

20. juli 2026

Frist for tilbud

27. juli 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
4 måneder
Lokation
BE345
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Indsamling, transport og behandling af brugte madrasser fra IDELUX Environnement genbrugspladser. Sted for servicelevering: Genbrugspladser drevet af Intercommunale IDELUX Environnement.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

12 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Avis rectificatif - MP032616.pdfPDF
Avis rectificatif - MP032616.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Avis rectificatif n°2 - MP032616.pdfPDF
Avis rectificatif n°2 - MP032616.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
espd-request.pdfPDF
espd-request.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
MP032616 - CSC - Annexe A - Formulaire d'offre.pdfPDF
MP032616 - CSC - Annexe A - Formulaire d'offr...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
MP032616 - CSC - Annexe B - Inventaire_v3 SANS FORMULE.xlsxXLS
MP032616 - CSC - Annexe B - Inventaire_v4 SAN...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
MP032616 - CSC - Annexe B - Inventaire_v2 (1).xlsxXLS
MP032616 - CSC - Annexe B - Inventaire_v4.xls...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
MP032616 - CSC - Annexe C - Liste et coordonnées des recyparcs_.docxDOC
MP032616 - CSC - Annexe C - Liste et coordonn...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
MP032616 - CSC - Annexe D (1).xlsxXLS
MP032616 - CSC - Annexe D (1).xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
MP032616 - CSC - Annexe D.pdfPDF
MP032616 - CSC - Annexe D.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
MP032616 - CSC Annexe E - Quantité collectée en 2025.pdfPDF
MP032616 - CSC Annexe E - Quantité collectée ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
MP032616 - CSC - Cahier des charges collecte sélective matelas_VF (3).pdfPDF
MP032616 - CSC - Cahier des charges collecte ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline