Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Servicekontrakt vedrørende analyse af europæiske regler, der påvirker ansvarlige offentlige indkøb, især deres bæredygtige, miljømæssige og modstandsdygtighedsmæssige dimensioner, og formulering af operationelle anbefalinger til Wallonske interessenter

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
24. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
2026-S2000400-015
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE352, Belgium
Udgivet
26. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

7. juli 2026

Frist for spørgsmål

17. august 2026

Frist for tilbud

24. august 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
3 måneder
Lokation
BE352
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

L’objet du marché est la prestation de services relatifs à l’analyse des réglementations européennes ayant un impact sur la commande publique responsable, en particulier sur ses dimensions durables, environnementales et de résilience, et à la formulation de recommandations opérationnelles à destination des acteurs wallons. La mission s’articule autour des axes suivants : - Identifier et prioriser les réglementations européennes ayant un impact actuel ou prévisible sur la commande publique respon

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

3 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026.07.02_MP Impacts règlementations européennes CPR_signé.pdfPDF
2026.07.02_MP Impacts règlementations europée...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Voies de recours - Conseil d'Etat.pdfPDF
Voies de recours - Conseil d'Etat.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline