Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Sint Angela Instituttet Tildonk-Haacht - Renovering af blok A, B og C - Lot 1: råbyggeri, restaurering og færdiggørelse

Åben
Frist
34 dage tilbage
5. oktober 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
V0171_012_L001
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE242, Belgium
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

25. august 2026

Frist for spørgsmål

28. september 2026

Frist for tilbud

5. oktober 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
8 måneder
Lokation
BE242
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Sint Angela Instituut Tildonk-Haacht - Renovatie blok A, B en C - Perceel 1: ruwbouw, restauratie en afwerking

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

136 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
22.003_B1-0 Palenplan - Fundering - Afdekking-1.pdfPDF
22.003_B1-0 Palenplan - Fundering - Afdekking...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
22.003_B2-0 Afdekking +0 - Afdekking +1 - Afdekking +2.pdfPDF
22.003_B2-0 Afdekking +0 - Afdekking +1 - Afd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
22.003-plannenlijst-20240529.pdfPDF
22.003-plannenlijst-20240529.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
251218_18291206_D_binnendeurlijst.xlsxXLS
251218_18291206_D_binnendeurlijst.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260708_18291206_PL-U-800_VM +0.pdfPDF
260708_18291206_PL-U-800_VM +0.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260708_18291206_PL-U-801_VM +1.pdfPDF
260708_18291206_PL-U-801_VM +1.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260708_18291206_PL-U-802_VM +2.pdfPDF
260708_18291206_PL-U-802_VM +2.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260708_18291206_PL-U-803_VM A3 bundel.pdfPDF
260708_18291206_PL-U-803_VM A3 bundel.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL I en II adm en techn bep.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL I en II adm en techn b...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL III_Beschrijving_CVVS.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL III_Beschrijving_CVVS....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL III_Beschrijving_ELEK.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL III_Beschrijving_ELEK....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL III_Beschrijving_Ruwbouw voltooiing en meubilair.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL III_Beschrijving_Ruwbo...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL III_Beschrijving_Stabiliteit.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL III_Beschrijving_Stabi...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL IV_Gedetailleerde meetstaat_Ruwbouw en voltooiing.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL IV_Gedetailleerde meet...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL IV_Gedetailleerde meetstaat_Ruwbouw en voltooiing.xlsxXLS
260709_V171_012_L_DEEL IV_Gedetailleerde meet...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL IV_Gedetailleerde meetstaat_Stabiliteit.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL IV_Gedetailleerde meet...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL V_Asbestinventaris_aangepast.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL V_Asbestinventaris_aan...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL V_Asbestinventaris.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL V_Asbestinventaris.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL V_BIJLAGE attest plaatsbezoek.docDOC
260709_V171_012_L_DEEL V_BIJLAGE attest plaat...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL V_binnendeurlijst.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL V_binnendeurlijst.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL VIII offerteformulier werken.docxDOC
260709_V171_012_L_DEEL VIII offerteformulier ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL VIII_Samenvattende meetstaat_CVVS.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL VIII_Samenvattende mee...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL VIII_Samenvattende meetstaat_ELEK.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL VIII_Samenvattende mee...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL VIII_Samenvattende meetstaat_Stabiliteit.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL VIII_Samenvattende mee...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL VIII_Samenvattende meetstaat_totaal.xlsxXLS
260709_V171_012_L_DEEL VIII_Samenvattende mee...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL VIII_Samenvattende meetstaat_totaal.xlsxXLS
260709_V171_012_L_DEEL VIII_Samenvattende mee...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL VI V&G plan 1.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL VI V&G plan 1.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL VI V&G plan 2.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL VI V&G plan 2.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL VI V&G plan bijlage.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL VI V&G plan bijlage.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL V_onderhoudslogboek.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL V_onderhoudslogboek.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL V_rapport grondsondering.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL V_rapport grondsonderi...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL V_Verslag Monumentenwacht 05 02 08.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL V_Verslag Monumentenwa...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL V_Verslag Monumentenwacht_B NoordelijkeVleugelToren.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL V_Verslag Monumentenwa...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL V_Verslag Monumentenwacht-B ZuidelijkeVleugelBelvedere.pd...PDF
260709_V171_012_L_DEEL V_Verslag Monumentenwa...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL V_Verslag Monumentenwacht_DakenplanNoordelijkeVleugel.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL V_Verslag Monumentenwa...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260709_V171_012_L_DEEL V_Verslag Monumentenwacht_DakenplanZuidelijkeVleugel.pdfPDF
260709_V171_012_L_DEEL V_Verslag Monumentenwa...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
260727_V0171_012_L_DEEL IV_Gedetailleerde meetstaat_Stabiliteit_nav vraag op for...XLS
260727_V0171_012_L_DEEL IV_Gedetailleerde mee...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
8782_uitwendige_invloeden.pdfPDF
8782_uitwendige_invloeden.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782A00P-00-5-14.pdfPDF
A-CVVS-8782A00P-00-5-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782A00S-00-14-14.pdfPDF
A-CVVS-8782A00S-00-14-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782A01P-00-6-14.pdfPDF
A-CVVS-8782A01P-00-6-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782A02P-00-7-14.pdfPDF
A-CVVS-8782A02P-00-7-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782A03P-00-8-14.pdfPDF
A-CVVS-8782A03P-00-8-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782H00P-00-1-14.pdfPDF
A-CVVS-8782H00P-00-1-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782H00S-00-13-14.pdfPDF
A-CVVS-8782H00S-00-13-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782H01P-00-2-14.pdfPDF
A-CVVS-8782H01P-00-2-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782H02P-00-3-14.pdfPDF
A-CVVS-8782H02P-00-3-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782H03P-00-4-14.pdfPDF
A-CVVS-8782H03P-00-4-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782S00P-00-9-14.pdfPDF
A-CVVS-8782S00P-00-9-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782S01P-00-10-14.pdfPDF
A-CVVS-8782S01P-00-10-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782S02P-00-11-14.pdfPDF
A-CVVS-8782S02P-00-11-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-CVVS-8782S03P-00-12-14.pdfPDF
A-CVVS-8782S03P-00-12-14.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-ELEK-878200S01-01-8-8.pdfPDF
A-ELEK-878200S01-01-8-8.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-ELEK-878200S-01-6-8.pdfPDF
A-ELEK-878200S-01-6-8.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-ELEK-878201S-01-7-8.pdfPDF
A-ELEK-878201S-01-7-8.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-ELEK-8782E00I-01-5-8.pdfPDF
A-ELEK-8782E00I-01-5-8.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-ELEK-8782E00P-02-1-8.pdfPDF
A-ELEK-8782E00P-02-1-8.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-ELEK-8782E01P-02-2-8.pdfPDF
A-ELEK-8782E01P-02-2-8.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-ELEK-8782E02P-02-3-8.pdfPDF
A-ELEK-8782E02P-02-3-8.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
A-ELEK-8782E03P-02-4-8.pdfPDF
A-ELEK-8782E03P-02-4-8.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 1 - Planlijst.pdfPDF
Bijlage 1 - Planlijst.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 2 - Lokaalinhoudbeschrijving - Sanitaire toebehoren.pdfPDF
Bijlage 2 - Lokaalinhoudbeschrijving - Sanita...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 2 - Lokaalinhoudbeschrijving - Sanitaire toestellen.pdfPDF
Bijlage 2 - Lokaalinhoudbeschrijving - Sanita...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 2 - Lokaalinhoudbeschrijving - Sanitair kraanwerk.pdfPDF
Bijlage 2 - Lokaalinhoudbeschrijving - Sanita...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 3 - Puntenlijst GBS - EB Bestaand.pdfPDF
Bijlage 3 - Puntenlijst GBS - EB Bestaand.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 3 - Puntenlijst GBS - EB Luchtgroep.pdfPDF
Bijlage 3 - Puntenlijst GBS - EB Luchtgroep.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 4 - Functionele werkingsbeschrijvingen.pdfPDF
Bijlage 4 - Functionele werkingsbeschrijvinge...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 5 - Elektrisch schema regelkast stooklokaal.pdfPDF
Bijlage 5 - Elektrisch schema regelkast stook...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 6 - Aansluitlijst regelkast stooklokaal.pdfPDF
Bijlage 6 - Aansluitlijst regelkast stookloka...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bijlage 7 - Tildonk - Sint Angela - RTO EB HVAC 01 - 20180322.pdfPDF
Bijlage 7 - Tildonk - Sint Angela - RTO EB HV...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_beschadigingen gevel blok A.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_beschadigingen gevel bl...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_A1 PL.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_A1 ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_A1 SN.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_A1 ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_B1 B2 PL.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_B1 ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_B1 B2 SN.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_B1 ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C1 PL.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C1 ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C1 SN.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C1 ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C2 PL.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C2 ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C2 SN.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C2 ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C4 PL.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C4 ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C4 SN.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_C4 ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_CT8 PL.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_CT8...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_CT8 SN.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_CT8...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_CT PL.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_CT ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_CT SN.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__detail schrijnwerk_CT ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_Diagnosenota.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_Diagnosenota.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__fotoreportage_Dakstructuur blok A.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__fotoreportage_Dakstruc...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__fotoreportage_gevelpleisterwerken.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__fotoreportage_gevelple...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__fotoreportage_inspectie gevel.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__fotoreportage_inspecti...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage__fotoreportage_opbouw bestaande vloer TILDONK.pdfPDF
Faculatatieve bijlage__fotoreportage_opbouw b...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_fotos gevel.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_fotos gevel.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_hydro plateaulift.jpgIMG
Faculatatieve bijlage_hydro plateaulift.jpg

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_ inventaris beschermen beelden en verlichtingsarmaturen.pd...PDF
Faculatatieve bijlage_ inventaris beschermen ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_inventaris schrijnwerk.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_inventaris schrijnwerk....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_Inventaris Vloeren A4-20230110 (2).pdfPDF
Faculatatieve bijlage_Inventaris Vloeren A4-2...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_Inventaris Vloeren A4-20230110.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_Inventaris Vloeren A4-2...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_Inventaris Wanden en plafonds.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_Inventaris Wanden en pl...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_IV inventaris overzicht gevels.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_IV inventaris overzicht...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_IV inventaris van raamtypes.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_IV inventaris van raamt...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_plannen bevloering.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_plannen bevloering.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_Traphal blok B_fotoverslag_20150520.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_Traphal blok B_fotovers...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_V diagnosenota.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_V diagnosenota.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_voegewerk blok B en C zuid.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_voegewerk blok B en C z...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_voegwerk blok B en C noord.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_voegwerk blok B en C no...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Faculatatieve bijlage_voegwerk blok C toren.pdfPDF
Faculatatieve bijlage_voegwerk blok C toren.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Facultatieve bijlage_onderzoek schuifraam_C1&C2.pdfPDF
Facultatieve bijlage_onderzoek schuifraam_C1&...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Facultatieve bijlage_onderzoek schuifraam_staat van de ramen blok C.pdfPDF
Facultatieve bijlage_onderzoek schuifraam_sta...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Facultatieve bijlage_voorstel historische deur_Blok A_nivo +1_deur back.jpgIMG
Facultatieve bijlage_voorstel historische deu...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Facultatieve bijlage_voorstel historische deur_Blok A_nivo +1_deur front.jpgIMG
Facultatieve bijlage_voorstel historische deu...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Facultatieve bijlage_voorstel historische deur_Blok A_nivo +1_kaderlijst-variant...IMG
Facultatieve bijlage_voorstel historische deu...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-00 siteplan erfgoed A3.pdfPDF
V0171_012_PL-U-00 siteplan erfgoed A3.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-01 inplantingsplan A3.pdfPDF
V0171_012_PL-U-01 inplantingsplan A3.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-02 overzicht totaalplan BT.pdfPDF
V0171_012_PL-U-02 overzicht totaalplan BT.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-03 overzicht totaalplan NT.pdfPDF
V0171_012_PL-U-03 overzicht totaalplan NT.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-04 BT plannen 1-50 +0 en +1.pdfPDF
V0171_012_PL-U-04 BT plannen 1-50 +0 en +1.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-05 NT plannen 1-50 +0 en +1.pdfPDF
V0171_012_PL-U-05 NT plannen 1-50 +0 en +1.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-06 BT plannen 1-50 +2.pdfPDF
V0171_012_PL-U-06 BT plannen 1-50 +2.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-07 NT plannen 1-50 +2.pdfPDF
V0171_012_PL-U-07 NT plannen 1-50 +2.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-08 BT plannen 1-50 +3 en torenplannen.pdfPDF
V0171_012_PL-U-08 BT plannen 1-50 +3 en toren...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-09 NT plannen 1-50 +3 en torenplannen.pdfPDF
V0171_012_PL-U-09 NT plannen 1-50 +3 en toren...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-10 BT gevels.pdfPDF
V0171_012_PL-U-10 BT gevels.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-11 NT gevels.pdfPDF
V0171_012_PL-U-11 NT gevels.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-12 BT gevels en snedes.pdfPDF
V0171_012_PL-U-12 BT gevels en snedes.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-13 NT gevels en snedes.pdfPDF
V0171_012_PL-U-13 NT gevels en snedes.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-14 BT raamstaat.pdfPDF
V0171_012_PL-U-14 BT raamstaat.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-15 NT raamstaat.pdfPDF
V0171_012_PL-U-15 NT raamstaat.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-16 BT profilering.pdfPDF
V0171_012_PL-U-16 BT profilering.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-17 NT profilering.pdfPDF
V0171_012_PL-U-17 NT profilering.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-18 NT gevels schadebeeld.pdfPDF
V0171_012_PL-U-18 NT gevels schadebeeld.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-19 NT gevels schadebeeld 2.pdfPDF
V0171_012_PL-U-19 NT gevels schadebeeld 2.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-20 BT lambrisering Mariazaal.pdfPDF
V0171_012_PL-U-20 BT lambrisering Mariazaal.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-21 binnenraam bib A3 - verdeling naar oud model zicht bib.pdfPDF
V0171_012_PL-U-21 binnenraam bib A3 - verdeli...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-22 binnenraam bib A3 - verdeling naar oud model zicht gang.pdfPDF
V0171_012_PL-U-22 binnenraam bib A3 - verdeli...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-23 NT plannen 1-50 riolering.pdfPDF
V0171_012_PL-U-23 NT plannen 1-50 riolering.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
V0171_012_PL-U-24 NT raamstaat binnenramen.pdfPDF
V0171_012_PL-U-24 NT raamstaat binnenramen.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline