Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Underhåll och/eller renovering av expansionsfogar och tätskiktsavjämning på anläggningar belägna i Brysselregionen

Öppen
Sista anbudsdag
16 dagar kvar
17 september 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
BMB/ DPO-DPK/O25.053
Värde
Ej angivet
Plats
BE100, Belgium
Publicerad
24 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

20 augusti 2026

Sista dag för frågor

10 september 2026

Sista anbudsdag

17 september 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
6 månader
Plats
BE100
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

MAINTENANCE AND/OR RENOVATION OF EXPANSION JOINTS AND WATERPROOFING SCREED FOR ENGINEERING STRUCTURES LOCATED WITHIN THE TERRITORY OF THE BRUSSELS-CAPITAL REGION

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

20 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Annexe Normes IT IT Normen BM.pdfPDF
Annexe Normes IT IT Normen BM.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Annexe RGPD_BM.pdfPDF
Annexe RGPD_BM.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage GDPR_BM.pdfPDF
Bijlage GDPR_BM.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Déclaration Ukraine-Russie (FR).pdfPDF
Déclaration Ukraine-Russie (FR).pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Formulaire d'offre - PE V2026.docxDOC
Formulaire d'offre - PE V2026.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

infosessie séance d'information.pdfPDF
infosessie séance d'information.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

ME Déclaration d'engagement de tiers - Capacité financière.docxDOC
ME Déclaration d'engagement de tiers - Capaci...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

ME Déclaration d'engagement de tiers - Capacité technique.docxDOC
ME Déclaration d'engagement de tiers - Capaci...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

ME Verbintenisverklaring van derde - Financiële draagkracht.docxDOC
ME Verbintenisverklaring van derde - Financië...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

ME Verbintenisverklaring van derde - Technische bekwaamheid.docxDOC
ME Verbintenisverklaring van derde - Technisc...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

O25.053-art-nl-fr.pdfPDF
O25.053-art-nl-fr.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

O25.053-art-nl-fr.pdfPDF
O25.053-art-nl-fr.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

O25.053 CSC Bestek.pdfPDF
O25.053 CSC Bestek.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

O25.053-Métré descriptif_Beschrijvende meetstaat-nl-fr (1).docDOC
O25.053-Métré descriptif_Beschrijvende meetst...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

O25.053 metre opmeting.xlsxXLS
O25.053 metre opmeting.xlsx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

O25.053 - PSS-VGP - GEN.pdfPDF
O25.053 - PSS-VGP - GEN.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

O25.053 - PSS-VPG - GEN.docxDOC
O25.053 - PSS-VPG - GEN.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Offerteformulier - PE V2026.docxDOC
Offerteformulier - PE V2026.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Verklaring Oekraïne-Rusland (NL).pdfPDF
Verklaring Oekraïne-Rusland (NL).pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline