Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Umowa ramowa na usługi utrzymania nawierzchni torowej w ramach specjalistycznego zadania 1, na torach i rozjazdach na terytorium Szwajcarii, DB InfraGO AG, na lata 2028 i kolejne. Region Południowo-Zachodni, Sieć Singen_PD Freiburg (FBU).

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 81 dni
23 listopada 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
41508-01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
CH052, Switzerland
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

5 sierpnia 2026

Termin składania pytań

16 listopada 2026

Termin składania ofert

23 listopada 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
CH052
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

<p>Oberbauinstandsetzungsleistungen im Fachlos 1, in Gleisen und Weichen auf Schweizer Gebiet, der DB InfraGO AG, für die GJ 2028ff. Region Südwest, Netzb. Singen_PD Freiburg (FBU).</p><p>Information, regelmäßige nichtverbindliche Bekanntmachung Nr. OJ S 87/2026 06/05/2026</p>

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

1 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Publikation simap.ch / Publication simap.chDOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u