Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Dostawa odczynników dla analizatorów parametrów krytycznych oraz dzierżawa analizatora do oznaczania OB wraz z dostawą odczynników

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
22 stycznia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Dostawy
Numer Referencyjny
2026/BZP 00030340/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Świętokrzyskie, Polska
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Termin składania pytań

15 stycznia 2026

Termin składania ofert

22 stycznia 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analityka zamawiającegoPRO
🔒
Odblokuj analitykę zamawiającego
Zobacz wzorce wydatków, preferowane procedury i więcej.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
24 miesiące
Lokalizacja
Świętokrzyskie
Typ
Dostawy
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€57,338
Śr. liczba ofert
1.4
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
78%
293,505 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

Dostawa odczynników dla analizatorów parametrów krytycznych oraz dzierżawa analizatora do oznaczania OB wraz z dostawą odczynników

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

13 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Projekt umowy - Pakiet II - zaêÑcznik nr 5.pdfPDF
Projekt umowy - Pakiet II - zaêÑcznik nr 5.pd... -- 295.8 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Projekt umowy - Pakiet I- zaêÑcznik nr 4 .pdfPDF
Projekt umowy - Pakiet I- zaêÑcznik nr 4 .pdf -- 262.3 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SOPZ - ZaêÑcznik nr 1.xlsxXLS
SOPZ - ZaêÑcznik nr 1.xlsx -- 13.8 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SOPZ - ZaêÑcznik nr 2.docDOC
SOPZ - ZaêÑcznik nr 2.doc -- 83.0 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf -- 1.6 MB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Umowa przetwarzania danych osobowych - zaê. nr 6.pdfPDF
Umowa przetwarzania danych osobowych - zaê. n... -- 269.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

zaê. 3 - oÿwiadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docxDOC
zaê. 3 - oÿwiadczenie o niepodleganiu wyklucz... -- 24.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zapytanie nr 1 Wykonawcy i odpowied½ ZamawiajÑcego .PDFPDF
Zapytanie nr 1 Wykonawcy i odpowied½ Zamawia... -- 165.1 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zapytanie nr 2 Wykonawcy i odpowied½ ZamawiajÑcego .PDFPDF
Zapytanie nr 2 Wykonawcy i odpowied½ Zamawiaj... -- 239.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamów...PDF
Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja z otwarcia ofert.PDFPDF
Informacja z otwarcia ofert.PDF

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zawiadomienie o unieważnieniu części postępowania .PDFPDF
Zawiadomienie o unieważnieniu części postępow...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.PDFPDF
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej of...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u