Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Dostawa żywności na potrzeby stołówki przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach.

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
16 grudnia 2025
Szczegóły umowy
Kategoria
Dostawy
Numer Referencyjny
2025/BZP 00583946/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Łódzkie, Polska
Opublikowano
24 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Termin składania pytań

9 grudnia 2025

Termin składania ofert

16 grudnia 2025

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Łódzkie
Typ
Dostawy
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€273,554
Śr. liczba ofert
0.2
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
94%
23,646 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

Dostawa żywności na potrzeby stołówki przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach.

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

22 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿå nr 1 OGαLNOSPOZYWCZE.docxDOC
szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿ... -- 55.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿå nr 2 WARZYWA I OWOCE.docxDOC
szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿ... -- 26.3 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿå nr 3 PIECZYWO.docxDOC
szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿ... -- 28.0 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿå nr 4 ART. MLECZARSKIE.docxDOC
szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿ... -- 44.9 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿå nr 5 RYBY i MRO╜ONKInowy przetarg...DOC
szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿ... -- 36.9 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿå nr 6 MIESNE.docxDOC
szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿ... -- 36.8 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿå nr 7 DROBIARSKIE.docxDOC
szczegóêowy opis przedmiotu zamówienia - cz⌐ÿ... -- 22.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja o kwocie16.12.2025.pdfPDF
Informacja o kwocie16.12.2025.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja o wyborze_20251217.pdfPDF
Informacja o wyborze_20251217.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja z otwarcia 16.12.2025.pdfPDF
Informacja z otwarcia 16.12.2025.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Oświadzcenie niepodleganiu wykluczenia - zał. Nr 3 SWZ .docxDOC
Oświadzcenie niepodleganiu wykluczenia - zał....

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SWZ data 8.12.2025.pdfPDF
SWZ data 8.12.2025.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

ZAŁ 4 FORMULARZ CENOWY PRZETARG 2026 CZYSTY DRUK II.odsDOC
ZAŁ 4 FORMULARZ CENOWY PRZETARG 2026 CZYSTY D...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docDOC
załącznik nr 1 - formularz ofertowy.doc

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

załącznik nr 2a - umowa na część 2 (data 8.12.2025).docDOC
załącznik nr 2a - umowa na część 2 (data 8.12...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

załącznik nr 2b - umowa na część 3 (data 8.12.2025).docDOC
załącznik nr 2b - umowa na część 3 (data 8.12...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

załącznik nr 2c - umowa na część 4 (data 8.12.2025).docDOC
załącznik nr 2c - umowa na część 4 (data 8.12...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

załącznik nr 2d - umowa na część 5 (data 8.12.2025).docDOC
załącznik nr 2d - umowa na część 5 (data 8.12...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

załącznik nr 2e - umowa na część 6 (data 8.12.2025).docDOC
załącznik nr 2e - umowa na część 6 (data 8.12...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

załącznik nr 2f - umowa na część 7 (data 8.12.2025).docDOC
załącznik nr 2f - umowa na część 7 (data 8.12...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

załącznik nr 2 - umowa na część 1 (data 8.12.2025).docDOC
załącznik nr 2 - umowa na część 1 (data 8.12....

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

załącznik nr 6 - klauzula informacyjna RODO.pdfPDF
załącznik nr 6 - klauzula informacyjna RODO.p...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u