Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Inngåelse av en rammeavtale med én entreprenør for levering av vikarpersonell til CHU i Liège, for en varighet på 4 år

Åpen
Frist
28 dager igjen
30. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
CHULG/26.030
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE332, Belgium
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

8. juli 2026

Frist for spørsmål

23. september 2026

Frist for innlevering

30. september 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
4 måneder
Sted
BE332
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Denne kontrakten gjelder inngåelse av en rammeavtale med én entreprenør per del for levering av vikarpersonell for følgende personalekategorier: 'lønningsliste' sykepleiepersonell (valgt av CHU i Liège); studentpersonell (valgt av CHU i Liège eller av vikarbyrået); 'byråvalgt' personell, unntatt sykepleiere og studenter (valgt av vikarbyrået).

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

5 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
26.030 Annexes.zipZIP
26.030 Annexes.zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
26.030 CSCH VF.docxDOC
26.030 CSCH VF.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
26.030 CSCH VF.pdfPDF
26.030 CSCH VF.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
espd-request(1).zipZIP
espd-request(1).zip

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline