Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Panel van dienstverleners voor de levering van BUSVERHUURDIENSTEN aan BRIDGETOWN COLLEGE, Bridgetown, Co. Wexford

Open
Deadline
225 dagen resterend
15 april 2027
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
WV26/04
Waarde
€65,000
Locatie
IE, Ireland
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

15 april 2026

Deadline voor vragen

8 april 2027

Deadline voor inschrijving

15 april 2027

Budget
€65,000
Looptijd
12 maanden
Locatie
IE
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Panel of Service Providers for the provision of BUS HIRE SERVICES to BRIDGETOWN COLLEGE, Bridgetown, Co. Wexford The panel will operate for a twelve-month period (April 2026 to April 2027 Inclusive). It will be open to additional applications throughout that period. This panel will be extended/re-advertised on eTenders on an annual basis. The requirement will be based on the school’s need for bus services The purpose will be to facilitate students/participants and staff travelling from and to Sc

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

4 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
7912537_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bridgetown Bus Hire Panel Application Document 2026.docxDOC
Bridgetown Bus Hire Panel Application Documen...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bridgetown Bus Hire Panel Response 2026.docxDOC
Bridgetown Bus Hire Panel Response 2026.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Services - Panel Contract TandCs.pdfPDF
Services - Panel Contract TandCs.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline