Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Valsts mēroga Eiropas iepirkuma (konsultāciju) pakalpojumu un līgumu un piegādātāju vadības 2027.–2031. gadam iepirkums

Atvērts
Termiņš
89 dienas atlikušas
2026. gada 30. novembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
604666
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Netherlands
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 9. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 23. novembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 30. novembrī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
Netherlands
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met per perceel een aantal dienstverleners op het gebied van inkoopdiensten en contract- en leveranciersmanagement. De opdracht bestaat uit drie percelen: Perceel 1: Operationele en tactische inkoopdiensten; Perceel 2: Strategisch en specialistische inkoop(advies)diensten; Perceel 3: Contract- en leveranciersmanagement. Meer informatie over bovenstaande drie hoofdonderdelen treft u aan in paragraaf 2.1.4 van het beschrijvend
ES finansēts

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • EU funding compliance required

Dokumenti

31 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

TN604666 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN604666 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 278.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Beschrijvend Document ICL 2027-2031 V1.0DOC
Beschrijvend Document ICL 2027-2031 V1.0 -- 694.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 1 - Programma van Eisen ICL 2027-2031 V1.0DOC
Bijlage 1 - Programma van Eisen ICL 2027-2031... -- 194.8 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 2 - Subgunningscriteria ICL 2027-2031 P1, 2 en 3 V1.0DOC
Bijlage 2 - Subgunningscriteria ICL 2027-203... -- 320.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 3 - Formulier Subgunningscriterium ICL 2027-2031 SG3 Social ReturnDOC
Bijlage 3 - Formulier Subgunningscriterium I... -- 100.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 4 - Formulier referentieopdrachten ICL 2027-2031 V1.0DOC
Bijlage 4 - Formulier referentieopdrachten I... -- 84.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 5a - Concept Raamovereenkomst ICL 2027-2031 Perceel 1 V1.0DOC
Bijlage 5a - Concept Raamovereenkomst ICL 20... -- 301.3 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 5b - Concept Raamovereenkomst ICL 2027-2031 Perceel 2 V1.0DOC
Bijlage 5b - Concept Raamovereenkomst ICL 20... -- 295.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 5c - Concept Raamovereenkomst ICL 2027-2031 Perceel 3 V1.0DOC
Bijlage 5c - Concept Raamovereenkomst ICL 20... -- 295.1 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 6 - Model VerwerkersovereenkomstDOC
Bijlage 6 - Model Verwerkersovereenkomst -- 288.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 7 - Algemene voorwaarden ARVODI 2025DOC
Bijlage 7 - Algemene voorwaarden ARVODI 2025 -- 325.3 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 8a Concept wachtkamerovereenkomst ICL 2027-2031 Perceel 1 V1.0DOC
Bijlage 8a Concept wachtkamerovereenkomst IC... -- 238.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 8b Concept wachtkamerovereenkomst ICL 2027-2031 Perceel 2 V1.0DOC
Bijlage 8b Concept wachtkamerovereenkomst IC... -- 238.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 8c Concept wachtkamerovereenkomst ICL 2027-2031 Perceel 3 V1.0DOC
Bijlage 8c Concept wachtkamerovereenkomst IC... -- 238.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 9 - Model GarantieDOC
Bijlage 9 - Model Garantie -- 74.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage A - Kwaliteitsraamwerk-inkoopkolom (KWIK) v1.0DOC
Bijlage A - Kwaliteitsraamwerk-inkoopkolom (K... -- 469.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage B - Voorbeeld ManagementrapportageDOC
Bijlage B - Voorbeeld Managementrapportage -- 377.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage C - Deelnemerslijst ICL 2027-2031DOC
Bijlage C - Deelnemerslijst ICL 2027-2031 -- 286.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage D - Model Integriteitsverklaring Rijk voor externenDOC
Bijlage D - Model Integriteitsverklaring Rijk... -- 667.8 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage E - Gedragscode Integriteit Rijk v2020DOC
Bijlage E - Gedragscode Integriteit Rijk v202... -- 652.3 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage F - Overzicht systemen Deelnemers ICL 2027-2031DOC
Bijlage F - Overzicht systemen Deelnemers ICL... -- 223.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage G - Format Plan van Aanpak Social ReturnDOC
Bijlage G - Format Plan van Aanpak Social Ret... -- 167.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage H - Klachtenprotocol AanbestedingenDOC
Bijlage H - Klachtenprotocol Aanbestedingen -- 218.8 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage I - Uitkomsten marktconsultatieDOC
Bijlage I - Uitkomsten marktconsultatie -- 183.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage J - Vragenformulier NvI ICL 2027-2031DOC
Bijlage J - Vragenformulier NvI ICL 2027-2031 -- 35.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage K - Formulier buitenlandse subsidiesDOC
Bijlage K - Formulier buitenlandse subsidies -- 241.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage L - ABRO 2026DOC
Bijlage L - ABRO 2026 -- 1.3 MB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage M - Factuureisen DefensieDOC
Bijlage M - Factuureisen Defensie -- 432.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage N - 2026 waarderingsystematiek Social ReturnDOC
Bijlage N - 2026 waarderingsystematiek Social... -- 153.1 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage O - Voorbeeld Voortgangsrapportage Social ReturnDOC
Bijlage O - Voorbeeld Voortgangsrapportage So... -- 35.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

uea_604666_20260807111519DOC
uea_604666_20260807111519 -- 577.1 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai