Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Izbira izvajalca za projektiranje in gradnjo večnamenskega zdravstvenega centra Podpeč po določilih Rumene knjige FIDIC in Gradbenega zakona z vključenim projektnim natečajem

Slēgts
Termiņš
Termiņš nav norādīts
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
JN009010/2024-EUe29/01
Vērtība
€4,096,635
Atrašanās vieta
SI041, Slovenia
Publicēts
2026. gada 26. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 19. maijā

Budžets
€4,096,635
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
SI041
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Postopek za predmetno javno naročilo bo potekal na naslednji način: a) prva faza – prejem prijav za sodelovanje Na podlagi objavljenega obvestila o javnem naročilu se lahko za sodelovanje v tem naročilu prijavi vsak kandidat tako, da v prijavi za sodelovanje priloži informacije za ugotavljanje sposobnosti, ki jih zahteva naročnik v točki 8. teh navodil. Prijava za sodelovanje se bo štela za dopustno, če je pravočasna in jo predloži kandidat, za katerega ne obstajajo razlogi za izključitev in

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

Saņemiet AI ģenerētus visu iepirkuma dokumentu kopsavilkumus. Ātri izprotiet katra dokumenta saturu, nelasot simtiem lappušu — aptverot apjomu, nosacījumus, vērtēšanas kritērijus un galvenās saistības.

Pieteikties

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai