Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Raamleping pealisehitise hooldusteenuste osutamiseks erialal 1, rööbaste ja pöörangute osas Šveitsi territooriumil, DB InfraGO AG, aastateks 2028 ja edasi. Edela-piirkond, Võrk Basel_PD Freiburg (FBU).

Avatud
Tähtaeg
65 päeva jäänud
6. november 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
41478-01
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
CH031, Switzerland
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

5. august 2026

Küsimuste tähtaeg

30. oktoober 2026

Esitamise tähtaeg

6. november 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
Pole määratud
Asukoht
CH031
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

<p>Rahmenvertrag Oberbauinstandsetzungsleistungen im Fachlos 1, in Gleisen und Weichen auf Schweizer Gebiet, der DB InfraGO AG, für die GJ 2028ff. Region Südwest, Netzb. Basel_PD Freiburg (FBU).</p><p>Information, regelmäßige nichtverbindliche Bekanntmachung Nr. OJ S 87/2026 06/05/2026</p>

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

1 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Publikation simap.ch / Publication simap.chDOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile