Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Dokumenttienhallintajärjestelmä Donnan ja arkistojärjestelmä Aitta-arkiston välisen migraatiotyön suorahankinta

Suletud
Tähtaeg
Tähtaeg pole märgitud
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Teenused
Viide
2023-135406
Väärtus
€260,000
Asukoht
Western Finland, Soome
Avaldatud
26. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

31. august 2023

Eelarve
€260,000
Kestus
Pole määratud
Asukoht
Western Finland
Tüüp
Teenused

Algne hanke kirjeldus

Tämä on jälki-ilmoitus dokumenttienhallintajärjestelmä Donnan ja arkistojärjestelmä Aitta-arkiston välisen migraatiotyön hankinnasta. Hankinta toteutetaan Triplan Oy:n kanssa, josta julkaistiin suorahankintailmoitus Hilmassa 28.6.2023 (2023-131920) ja TED:issä 30.6.2023 (2023/S 124-394565). Triplan Oy on 20.3.2023 antanut tarjouksen tarvittavasta migraatiotyöstä. Asia- ja asiakirjamassan tarjouksen antopäivän mukaisen työmäärän purkutyön arvonlisäveroton enimmäishinta on 250 000 euroa. Lisäksi

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

Saate tehisintellekti loodud kokkuvõtted kõigist hankedokumentidest. Mõistke kiiresti, mida iga dokument sisaldab, lugemata sadu lehekülgi — hõlmates ulatust, tingimusi, hindamiskriteeriume ja peamisi kohustusi.

Logi sisse

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile