Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Ofsted-i registreeritud toetusmajutus 16-17-aastastele - Toetusmajutusasutuste pseudo-raamistiku 3. osa taasavamine

Avatud
Tähtaeg
121 päeva jäänud
31. detsember 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Open Procedure
Viide
061653-2026
Väärtus
£44,388,000
Asukoht
Tees Valley and Durham, Ühendkuningriik
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

1. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

24. detsember 2026

Esitamise tähtaeg

31. detsember 2026

Lepingu alguskuupäev

1. märts 2027

Ostja analüütikaPRO
🔒
Avage ostja analüütika
Vaadake kulutusmustreid, eelistatud menetlusi ja palju muud.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
£44,388,000
Kestus
52 kuud
Asukoht
Tees Valley and Durham
Tüüp
Open Procedure

Algne hanke kirjeldus

The Ofsted Registered Supported Accommodation for 16-17 year olds contract commenced 1 July 2026. Under this contract, Lot 3 - Pseudo-Framework of Supported Accommodation Providers, will remain open for new submissions throughout the contract period. This Tender Notice is to notify the market of the re-opening of Lot 3. An indicative schedule of evaluation of submissions during the contract period is included in the tender pack. Lot 3 Re-opening: Pseudo-Framework of Supported Accommodation Providers: Ofsted Registered Supported Accommodation Providers to provide accommodation to children in our care. Service provision as and when required, no guaranteed level of services to be delivered under this Lot. Accommodation is to be located in the Tees Valley area. Access to Lot 3 has been extended to Middlesbrough Council. The requirements under this Lot will vary from organisation to organisation. Redcar and Cleveland Borough Council will only be responsible for their list of contract requirements. If they choose to use the Contract, Middlesbrough Council will be responsible for their individual requirements and contract arrangements. For the purpose of the notice, estimated maximum contract value for Lot 3 for each LA over the total contract period including optional extensions, based on current service delivery is: Redcar & Cleveland Borough Council: £10,320,000 Middlesbrough Council: £26,670,000 Ofsted Registered Supported Accommodation for 16/17 year olds contract commenced 01 July 2026 to end 30 June 2031 with a further 2x12 month optional extension periods available. UK4 Tender notice for initial tender - 2025/S 000-075301 UK6 UK6: Contract award notice for initial tender - 2026/S 000-038625 The contract start date stated within this notice is the estimated contract start date for successful tenderers under this re-opening of Lot 3.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

3 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

OCDS RecordDOC
061653-2026_ocds_record.json

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

OCDS Release PackageDOC
061653-2026_ocds_release.json

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Official PDF VersionPDF
061653-2026_official.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile