Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

ID 6221637 - AFBI - Supply, Delivery, Software Support and Warranty of Integrated Freshwater Data Buoys and Monitoring Hardware

Suletud
Tähtaeg
Tähtaeg pole märgitud
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Open Procedure
Viide
019030-2026
Väärtus
£1,328,351
Asukoht
Surrey, East and West Sussex, Ühendkuningriik
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

3. märts 2026

Lepingu alguskuupäev

6. veebruar 2026

Eelarve
£1,328,351
Kestus
37 kuud
Asukoht
Surrey, East and West Sussex
Tüüp
Open Procedure

Algne hanke kirjeldus

AFBI requires the supply and delivery of 5 data buoys with associated sensor packages, and 7 stand-alone Temperature and Dissolved Oxygen Loggers. Both the integrated data buoys and the temperature DO loggers will require appropriate software and technical support for an initial contract period of three years as a minimum. This contract will be divided into 2 separate Lots for the provision of the Data Buoys and the Loggers, as detailed below. Please note that ALL instrumentation supplied under Lot 1 must be able to operate (maintain autonomous power) for minimum of three months and reliably telemeter data from any location in Lough Neagh (Note; GSM network cover is poor in many areas of Lough Neagh). Lot 1 - Supply, Delivery, Support and Maintenance of 5 Data Buoys and Associated Instruments, comprising of Part A - Two (2) Fully Instrumented Data Buoys with a comprehensive sensor package. Part A will be purchased upon Contract Award, delivery of Part A to AFBI's Fisheries and Aquatic Ecosystems Branch, Newforge Lane, Belfast, BT9 5PX must be completed by 31/03/26. Part B - Three (3) Basic Instrumented Data Buoys, without plankton and nutrient sensors. It is anticipated that Part B will be ordered during the 2026/2027 Financial Year Lot 2 - Supply, Delivery and Software Support of Seven (7) stand-alone Temperature and Dissolved Oxygen (DO) Loggers Lot 2 will be purchased on Contract Award, delivery to AFBI's Fisheries and Aquatic Ecosystems Branch, Newforge Lane, Belfast, BT9 5PX must be completed by 31/03/26 Suppliers are permitted to tender for either or both Lots. Both Lots will be evaluated and awarded separately. Suppliers must provide all instruments and meet all requirements as listed in the detailed requirements of this Specification document for the Lot(s) they are awarded, for the duration of the contract period. Please refer to the Specification document for full details.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

3 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

OCDS RecordDOC
019030-2026_ocds_record.json

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

OCDS Release PackageDOC
019030-2026_ocds_release.json

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Official PDF VersionPDF
019030-2026_official.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile